The.Professor.and.the.Madman

دیشب دنبال یک فیلم بودم که بدون هیچ گونه فکری ببنیمش
یک فیلم درام ساده بدون هیچ گونه درگیری فکری و ذهنی
دلیلی که این فیلم رو دیدم مل گیسبون بودم کسی هست که از ایشون بدش بیاد
دوم این که کارگردن این فیلم فرهد صیفی نیا نویسنده فیلم اپوکالیپو و باس شبکه استارز بود
فیلم در مورد زندگی و تلاش جیمز موری ویراستار دیکشنری زبان انگلیسی بود و نحوه اشنایی با
ویلیام چستر ماینر بازی شون پن یک قاتل که در یک تیمارستان تحت درمانه
داستان این فیلم جرقه دیدن این فیلم رو شعله ور می کنه حضور بازیگران بزرگی مثل شون پن،استیو کوگان
استفن دیلین استنیس براتیون گیمز اوف ترونز،جذابیت فیلم دو چندان میکنه
فیلم نکات مثبت خیلی خوبی داره که باعث میشه از دیدن این فیلم لذت ببرید
بازی های دیدنی و پر صلابت مل گیسبون،هنرمندی شون پن و استیو کوگان به همراه بازی خوب ناتالی دورمر
داستان و زندگی و کشمش هایی که جیمز موری برای به سرانجام رسوندن دیکشنری طی می کنه
کشش داستانی فیلم رو در حد قابل قبولی نگه میداره و ببینده رو درگیر نگه میداره
فضای سازی لوکیشن و طراحی صحنه و لباس به خوبی و زیبایی در عین طبیعی بودن
فضای اکسفورد قرن هیجده رو به واقعی ترین شکل به نمایش میذاره ویژگی ای که خیره کننده است
دوم کارگردانی صفی نیا در این فیلم حرفه ای و قابل قبوله بلده چه طور ریتم فیلم گیرا و درگیر کننده کنه
و باعث بشه ببینده تا انتها جذب و کشش ابتدایی فیلم رو از دست نده
صفی نیا کلا نویسنده خیلی خوبی هم هست درسته کم کاره ولی کارهای خوبی رو می سازه
کشش و فضایی که دو بازیگر بزرگ مل گیبسون و شون پن بوجود میارن برگ برنده این فیلمه
سکانس هایی که این دو در کناره هم وجود دارند بسیاز هنرمندانه و با کلاس کار شده
هنر شخصیت سازی و به بازیگری از بازیگران بزرگ این فیلم یکی از نکات ویژگی های خوب صفی نیا در این فیلمه
از دیدن این فیلم لذت بردم یک نکته مثبت دیگه از چهره پردازی خیلی خوبی برخوردار بود
من به این فیلم امتیاز هشت میدم
بارها از دیکشنری انگلیسی یا فارسی استفاده کرده بودم ولی هیچ وقت فکر نمیکردم
سال ها تلاش و ممارست برای به نتیجه رسیدن و چاپ شدن چنین کتابی صرف شده                                                                     

فیلم The.Professor.and.the.Madman با بازی مل گیبسون

دانلود سریال دایی جان ناپلئون " با بالاترین و کمیاب ترین کیفیت ممکن "

مستند زیبای Earth : One Amazing Day

,فیلم ,رو ,خوبی ,شون ,یک ,    ,این فیلم ,فیلم رو ,شون پن ,خیلی خوبی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

days-of-new دانلود رایگان گلچین جدیدترین ها تور کیش تمپفا اشراق بهترین برنامه ها و نرم افزارها پمفلت های معتادان گمنام هوا و فضا توشه ای برای وکیل خانواده|وکیل مهاجرت|اقامت کانادا